Puls-Art artystycznie z natury | Dekoracje ścienne – Ryby
Puls-Art - lider w edukacji leśnej tworzy i projektuje izby edukacyjne, ścieżki edukacyjne oraz pomoce dydaktyczne do edukacji leśnej.
izby edukacyjne, przyrodnicze ścieżki edukacyjne, pomoce edukacyjne, tropy zwierząt, maski zwierząt
25826
page-template-default,page,page-id-25826,wp-custom-logo,theme-hazel,hazel-core-1.0.5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Dekoracje ścienne – Ryby

Oryginalny sposób na wykończenie ścian dodający wyjątkowego stylu każdemu pomieszczeniu. Prezentowane dekoracje ścienne stanowią niezastąpiony element edukacyjno-dekoracyjny placówek edukacyjnych. Dzieci i młodzież nie muszą już zerkać na puste i nudne ściany – mogą podziwiać wspaniałe aplikacje i poznawać nowe gatunki, z którymi dotychczas się nie spotkały.

 

Każda dekoracja ścienna posiada bogate wzornictwo i kolorystykę, co idealnie komponuje się z wnętrzem, ociepla je i odświeża. Aplikacje przykuwają wzrok i pobudzają wzrost spostrzegawczości u dzieci i młodzieży.

 

Dekoracje ścienne wykonane są ze sklejki o grubości 3 mm, która jest stabilnym i wytrzymałym materiałem. Farby użyte do ich malowania są nietoksyczne i obojętne dla zdrowia dzieci. Montujemy je bezpośrednio do ściany za pomocą kleju montażowego.

 

Dekoracje ścienne „Ryby” przedstawiają krajowe gatunki ryb. Ich rozmiar w zależności od gatunku wynosi od około 12 cm do ok. 46 cm. Zestaw składa się z 14 gatunków ryb. Do zestawu dołączona jest legenda wykonana na sklejce oprawiona w sosnową ramę artystycznie przecieraną i malowaną w kolorze brązu w formacie ok. 35 x 25cm.

Facebook