Puls-Art artystycznie z natury | Edukacja artystyczna – materiały dydaktyczne
W naszym sklepie znajdą Państwo ciekawą ofertę materiałów dydaktycznych dla dzieci. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością wykonania.
izby edukacyjne, przyrodnicze ścieżki edukacyjne, pomoce edukacyjne, tropy zwierząt, maski zwierząt
24345
page-template-default,page,page-id-24345,wp-custom-logo,theme-hazel,hazel-core-1.0.5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Edukacja artystyczna – materiały dydaktyczne

W ofercie naszego sklepu znajdują się materiały dydaktyczne, które są bardzo pomocne podczas prowadzenia zajęć takich jak edukacja artystyczna. Produkty te są doskonałą formą zabawy, która kształtuje myślenie przestrzenne u dzieci. Nasze pomoce dydaktyczne pobudzają kreatywność, pomysłowość oraz poprawiają sprawność manualną uczniów. Edukacja artystyczna ma na celu ukształtowanie w naszych dzieciach wrażliwości na piękno i sztukę poprzez rysunek, taniec czy muzykę.

 

Wśród naszych produktów znajdują się m.in. tablice dźwiękowe oraz dendrofon, które wydają dźwięki przyjemne dla ucha i duszy. Każdy, bez względu na wiek, jeśli otacza się sztuką może rozwijać się wszechstronnie. Materiały dydaktyczne pozw a lają dziecku uczyć się poprzez zabawę. Drewniane figurki na ścianę przedstawiające miniatury zwierząt, roślin czy zwierząt,  oprócz funkcji naukowo-dydaktycznej spełniają walory estetyczne i dekoracyjne.

 

Edukacja artystyczna to nie tylko nauczanie o historii sztuki, ale również rozwijanie kreatywności, umiejętności artystycznych, dzielenie się z innymi własnymi doświadczeniami oraz nauka przekazywania własnych emocji za pomocą rysunku, muzyki lub tańca. Dzieci i młodzież uczestnicząca w zajęciach z edukacji artystycznej nabierają pewności siebie, ich poczucie własnej wartości wzrasta, potrafią pracować w zespole.

 

Materiały dydaktyczne proponujemy zarówno do wykorzystania domowego, jak i dla placówek dydaktycznych i oświatowych takich jak przedszkola i szkoły. Wyposażenie sal naszymi dziełami sztuki uwrażliwi uczniów na piękno otaczającego ich świata i urozmaici czas spędzany w szkole. Zamiast zerkając na puste ściany, maluchy mogą podziwiać materiały dydaktyczne i poznawać nowe gatunki roślin i zwierząt, z którymi dotychczas się nie spotykały.

Facebook