Puls-Art artystycznie z natury | Edukacja leśna
Puls-Art - lider w edukacji leśnej tworzy i projektuje izby edukacyjne, ścieżki edukacyjne oraz pomoce dydaktyczne do edukacji leśnej.
izby edukacyjne, przyrodnicze ścieżki edukacyjne, pomoce edukacyjne, tropy zwierząt, maski zwierząt
24341
page-template-default,page,page-id-24341,wp-custom-logo,theme-hazel,hazel-core-1.0.5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Edukacja leśna

 

Znaczenie edukacji leśnej jest ogromne. Dzięki niej dzieci i dorośli kształtują wiedzę o leśnym świecie, poznają tajemnice zielonej krainy, jej strukturę i funkcjonalność oraz mieszkańców leśnego ekosystemu.

 

Produkty przeznaczone do edukacji leśnej posiadają bogatą infografikę, czyli atrakcyjne połączenie ilustracji z tekstem.

 

Wśród bogatej oferty naszego sklepu znajdą Państwo produkty, które ułatwiają edukatorom przeprowadzanie zajęć na temat podstawowych zasad właściwego zachowania się w lesie, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej oraz właściwej gospodarki leśnej.Umożliwiają one prowadzenie zajęć w szkole, ośrodkach edukacyjnych, w tzw. zielonych szkołach oraz w lesie. Ponadto zachęcają do organizowania imprez i konkursów związanych z edukacją leśną, np.: „Akcja sprzątania świata”, „Dokarmianie zwierzyny leśnej zimą”.

 

Na potrzeby edukacji leśnej nasza firma oferuje także ścieżki przyrodnicze, które wyposażone są w nowoczesne konstrukcje i najwyższej jakości zestawy interaktywne. Dzięki naszym produktom edukacja leśna na łonie natury będzie nie tylko wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem, ale również początkiem leśnej przygody.

 

Facebook