Puls-Art artystycznie z natury | Gry edukacyjne – dopasuj
Firma Puls-Art, która jest liderem w edukacji leśnej. Tworzy i projektuje gry edukacyjne i dydaktyczne dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
izby edukacyjne, przyrodnicze ścieżki edukacyjne, pomoce edukacyjne, tropy zwierząt, maski zwierząt
21149
page-template-default,page,page-id-21149,wp-custom-logo,theme-hazel,hazel-core-1.0.5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Gry edukacyjne i dydaktyczne dla dzieci

– Dopasuj

„Dopasuj …” to gry edukacyjne w postaci okrągłej sklejki, na której przedstawione są wizerunki zwierząt bądź drzew. Należy odnaleźć właściwe poroże, trop lub w przypadku drzewa – owoc wydrukowany na sklejce i dopasowań do danego gatunku.

 

Celem gry, oprócz zabawy, jest przekazanie podstawowej wiedzy na temat zwierząt i drzew – rozpoznawanie gatunku po porożu lub tropie a drzewa po owocu.

 

W sprzedaży znajdują się następujące gry dydaktyczne:

– „Dopasuj poroże”

– „Dopasuj trop”

– „Dopasuj owoc”

 

Gry edukacyjne dla dzieci pomagają w nauce, wpływają na ich koncentrację oraz poszerzają zainteresowania przyrodą. Dzięki nim dzieci uczą się szacunku do otaczającej przyrody, nasycą swoją ciekawość o przyrodzie, a zdobytą wiedzę będą chętniej pogłębiały.

 

Oferowane w naszym sklepie gry dla dzieci edukacyjne to nie tylko zabawa, ale również przyjemne i pożyteczne spędzenie czasu.

 

W naszej ofercie znajdują się gry dydaktyczne, które rozwijają u dzieci pomysłowość i samodzielność.

 

Nasze gry dydaktyczne są oryginalnym narzędziem pracy dla nauczycieli prowadzących zajęcia z edukacji przyrodniczej. Gry dydaktyczne „Dopasuj…” zaciekawią każdego ucznia oraz zachęcą go do dokładniejszego opanowania treści dydaktycznych.

 

Gry dla dzieci edukacyjne , które oferujemy Państwu odgrywają ogromną rolę w kształceniu dzieci oraz motywują je do nauki. Nasze gry dla dzieci edukacyjne są świetną formą nauki poprzez zabawę.

 

Facebook