Puls-Art artystycznie z natury | Pieczęci edukacyjne
Puls-Art działa na rynku już od 22 lat w swojej ofercie posiada wiele produktów m.in. zajmuje się tworzeniem pomocy edukacyjnych w postaci pieczęci.
izby edukacyjne, przyrodnicze ścieżki edukacyjne, pomoce edukacyjne, tropy zwierząt, maski zwierząt
23232
page-template-default,page,page-id-23232,wp-custom-logo,theme-hazel,hazel-core-1.0.5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Pieczęci edukacyjne

(pomoce edukacyjne)

Pieczęci to pomoce edukacyjne, które urozmaicą tradycyjną lekcję. Elementy ułatwiają poznanie świata, wzmacniają inne metody nauczania i dostarczają określonych bodźców sensorycznych. Wykonane z drewna pieczątki mają ergonomiczny kształt, pozwalający na wygodne trzymanie produktów w małych, dziecięcych rączkach.

 

Barwnik do stempli wykonany jest z nietoksycznej farby, którą łatwo możesz zmyć z skóry czy innych powierzchni wodą. Stempelki z postaciami, zwierzętami, różnymi gatunkami roślin i grzybów pozwalają poznać świat przyrody w atrakcyjny sposób. Pomoce dydaktyczne pozwoli dzieciom rozwijać zdolności plastyczne i świetnie się bawić.

 

W praktycznej, drewnianej skrzyni znajduje się 11 pieczęci oraz poduszka z tuszem. Funkcj o nalne opakowanie na proponowane pomoce edukacyjne sprawi, że  na domowym biurku czy w szkolnej ławce będzie zachowany ład i porządek. Pieczęci edukacyjne często wykorzystywane są w klasach I-III szkoły podstawowej, gdzie obowiązuje ocena opisowa. Wielu nauczycieli stosuje zamiast niej pieczęci, które motywują maluchy do dalszej pracy.

Facebook