Puls-Art artystycznie z natury | Edukacja leśna
Produkty firmy Puls-Art mają na celu uczyć i bawić. Doskonale sprawdzają się w takich miejscach jak: szkoły, nadleśnictwa, ośrodki edukacji leśnej.
izby edukacyjne, przyrodnicze ścieżki edukacyjne, pomoce edukacyjne, tropy zwierząt, maski zwierząt
19871
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-19871,wp-custom-logo,theme-hazel,hazel-core-1.0.5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Edukacja leśna

Produkty mające na celu uczyć i przy okazji bawić, doskonale sprawdzą się w ośrodkach edukacji leśnej, nadleśnictwach czy szkołach. Plansze i gry są ciekawie i estetycznie wykonane, z bogatą szatą graficzną, dzięki czemu przyciągają wzrok i zachęcają nie tylko dzieci i młodzież do odkrywania wiedzy na temat roślin, zachowań i odgłosów zwierząt… Makiety, tablice i pomysłowe gry interaktywne czy oryginalne imitacje ssaków i ptaków będą przy okazji idealnym dopełnieniem przestrzeni. Część z nich to prawdziwe dzieła sztuki użytkowej.

 

Mogą stanowić doskonały pomysł na prezent dla zafascynowanych leśnym światem dzieci. Najmłodsi będą mogli przeżyć leśną przygodę i wybrać się w wirtualny spacer po leśnych  ścieżkach, zdobywając wiedzę o zrównoważonej gospodarce leśnej i gatunkach zwierząt i roślin, których dotychczas nie poznali. Edukacja leśna w atrakcyjnej formie to doskonały sposób na zainteresowanie maluchów tą tematyką. Dzieci poznają wiedzę dotyczącą tego, co i kiedy kwitnie, kiedy zwierzęta budzą się ze snu zimowego i dlaczego nie wolno rozpalać ognia w czasie letnich upałów. Uczniowie mogą zapoznać się z pracą leśnika, z pielęgnacją terenów leśnych czy jego hodowlą.

 

Nic tak nie zachęca najmłodszych do nauki, jak poznawanie nowych informacji poprzez zabawę. Inwestycja w puzzle, układanki, gry edukacyjne z naszej oferty stanowi sposób na ciekawy sposób na przyswajanie wiedzy, zarówno w szkołach, jak i w domu. Elementy obrazkowe w połączeniu z hasłami i tekstem przykuwają uwagę i zachęcają do rozwoju spostrzegawczości przez dzieci i młodzież w każdym wieku.

Zobacz produkty z działu Edukacja Leśna
Category

Produkty

Facebook