Puls-Art artystycznie z natury | Siłownie pod chmurką
Puls-Art - lider w edukacji leśnej tworzy i projektuje izby edukacyjne, ścieżki edukacyjne oraz pomoce dydaktyczne do edukacji leśnej.
izby edukacyjne, przyrodnicze ścieżki edukacyjne, pomoce edukacyjne, tropy zwierząt, maski zwierząt
21840
page-template-default,page,page-id-21840,wp-custom-logo,theme-hazel,hazel-core-1.0.5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Siłownie pod chmurką

Podążając za nowoczesnymi trendami stworzyliśmy naszym klientom możliwość dostępu do aktywności fizycznej na łonie natury.

 

Siłownie pod chmurką to nasz nowy dział, w którym prezentujemy profesjonalnie zaprojektowane i wykonane urządzenia, pozwalające na wykonywanie ćwiczeń ruchowych przez osoby w różnym wieku. Atrakcyjne siłownie pod chmurką są idealnym uzupełnieniem parków, parkingów leśnych, ogródków dydaktycznych przy nadleśnictwach jak i obiektów turystycznych. Ćwiczenia na poniższych urządzeniach wzmacniają wydolność serca i płuc, korzystnie wpływają na mięśnie i stawy a także wspomagają budowę tkanki mięśniowej.

 

Wszystkie produkty posiadają certyfikat TUV oraz są zgodne z europejskimi normami EN913, EN957, EN1176-1, EN ISO 2409, EN ISO 6270 oraz EN ISO 13857.

Facebook