Puls-Art artystycznie z natury | Tablice edukacyjne
Nasze tablice i plansze edukacyjne to sprawdzony pomysł na przekazywanie wiedzy na temat świata zwierząt i roślin. Przekonaj się sam.
izby edukacyjne, przyrodnicze ścieżki edukacyjne, pomoce edukacyjne, tropy zwierząt, maski zwierząt
21354
page-template-default,page,page-id-21354,wp-custom-logo,theme-hazel,hazel-core-1.0.5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Tablice i plansze edukacyjne

Tablice edukacyjne to dobry i sprawdzony pomysł na przekazywanie wiedzy o świecie roślin i zwierząt. Dzięki nim mamy możliwość zdobycia informacji jak zachować się w różnych sytuacjach (np.: gdy pojawi się ogień w lesie) oraz w jaki sposób możemy dbać o nasze środowisko. Plansze edukacyjne doskonale wspomagają efektywną naukę dzieci i młodzieży w przedszkolach czy szkołach. Ciekawa kolorystyka i barwne napisy przykuwają wzrok dzieci.

 

Nasze plansze edukacyjne charakteryzują się doskonałą grafiką i solidnym wykonaniem, dzięki temu nadają się nie tylko do wystroju wnętrz: sal lekcyjnych, korytarzy czy izb edukacyjnych, ale również sprawdzą się jako element ścieżek edukacyjnych.

 

Plansze edukacyjne można wykorzystać w edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej oraz gimnazjalnej. Plansze edukacyjne przybliżają tematykę przyrodniczą, a swoją kolorystyką łatwo przyciągają uwagę.

 

W naszej ofercie znajdują się tablice edukacyjne, które posiadają piękne ilustracje, ciekawe teksty oraz dopracowane są w każdym szczególe. Tablice edukacyjne firmy Puls Art sprzedawane są nie tylko w Polsce, ale również na rynkach europejskich.

 

Nasza tablica edukacyjna charakteryzuje się najwyższą jakością, wytrzymałością,  funkcjonalnością oraz nowoczesnością.

 

Tablica edukacyjna może być wykonana na dowolnym nośniku (blacha, PCV). Ponadto na życzenie klienta dodatkowo zabezpieczamy ją folią antygraffiti. Plansze edukacyjne są oferowane w wielu modelach, co pozwala dostosować ich formę do przedstawianej tematyki. W naszej ofercie znajdziesz tablice i plansze do biologii, ekologii, ochrony środowiska czy recyklingu.

Facebook