Puls-Art artystycznie z natury | Tablice magnetyczne
Puls-Art - lider w edukacji leśnej tworzy i projektuje izby edukacyjne, ścieżki edukacyjne oraz pomoce dydaktyczne do edukacji leśnej.
izby edukacyjne, przyrodnicze ścieżki edukacyjne, pomoce edukacyjne, tropy zwierząt, maski zwierząt
21734
page-template-default,page,page-id-21734,wp-custom-logo,theme-hazel,hazel-core-1.0.5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Tablice magnetyczne

Tablica edukacyjna o wymiarach 80x60cm wykonana z lekkiego materiału dodatkowo oprawiona w aluminiową ramę, dzięki czemu cała konstrukcja jest lekka i stabilna. Do każdej tablicy dołączonych jest 16 magnesów  z ilustracjami odpowiadającymi danej tematyce. Świetna edukacyjna zabawa. Ciekawe połączenie treści z ilustracjami pogłębia wiedzę dotyczącą danego tematu. Nasza tablica może być świetnym wyposażeniem placówek oświatowych i sprawi, że uczniowie jeszcze chętniej będą uczestniczyć w zajęciach.

 

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu aluminiowej sztalugi, bardzo lekkiej, praktycznej i niezbędnej przy prezentacjach i wystawach plenerowych. W komplecie znajduje się praktyczny czarny futerał ułatwiający transport.

Facebook