Puls-Art artystycznie z natury | Zabawki z drewna – produkty ekologiczne
Puls-Art - lider w edukacji leśnej tworzy i projektuje produkty ekologiczne dla najmłodszych i nie tylko. W naszej ofercie posiadamy różne zabawki z drewna.
izby edukacyjne, przyrodnicze ścieżki edukacyjne, pomoce edukacyjne, tropy zwierząt, maski zwierząt
24337
page-template-default,page,page-id-24337,wp-custom-logo,theme-hazel,hazel-core-1.0.5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Zabawki z drewna – produkty ekologiczne

Przedstawiamy Państwu zabawki z drewna wykonane ze szczególną starannością z najlepszej jakości materiałów. Nasze zabawki to produkty ekologiczne, które nie tylko sprawią naszym dzieciom radość, ale także są bezpieczne dla ich zdrowia i pozwalają zadbać o środowisko naturalne. Posiadają one certyfikat, który potwierdza ich ekologiczność. Ponadto wykonane są z materiałów, które mogą być poddawane recyklingowi. Farby i lakiery użyte do ich malowania są nietoksyczne i obojętne dla zdrowia maluchów. Służą one nie tylko zabawy, ale również do nauki. Dzieci bawiące się drewnianymi zabawkami uczą się kreatywności i rozwijają zdolności logiczne, w przeciwieństwie do ich plastikowych odpowiedników, które same poruszają się, ograniczając pole manewru dziecka.

 

Nasze drewniane zabawki są ręcznie robione, a ich przyjemny zapach naturalnego drewna pobudzi u dzieci zmysł węchu. Wpływają one pozytywnie na rozwój każdego dziecka – kształtują u niego zdolności manualne, wyobraźnię i kreatywność. Te imponujące zabawki zachwycą każde dziecko i jego rodziców. Pamiętaj o wyborze zabawek odpowiednich dla wieku dziecka.

 

Zabawki z drewna bardzo trudno jest zepsuć i dlatego dają one możliwość korzystania z nich przez długie lata, a nawet pokolenia. Są wytrzymałe i nie pękają. Są to także produkty o prostej formie,  które bardzo łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką z kurzu. Większa świadomość ekologiczna dorosłych sprawia, że coraz częściej sięgają oni po produkty ekologiczne. Wśród oferowanych w naszym sklepie zabawek z drewna znajdziecie Państwo nie tylko pomysł na idealny prezent dla najmłodszych, ale również wiele ciekawych propozycji na miłe spędzenie czasu.

Facebook